Paprika Jancsival ünnepel a Napsugár Bábszínház

Hírek Paprika Jancsival ünnepel a Napsugár Bábszínház

Paprika Jancsival ünnepel a Napsugár Bábszínház

A Bábszínházi világnap alkalmából a felnőtteket invitálja a Paprika Jancsi című előadásra a békéscsabai Napsugár Bábszínház.

Az események ezúttal paravánon innen és túl is zajlanak, ugyanis az érdeklődők megnézhetik, hogy zajlik a háttérben egy kesztyűsbábos előadás. Párhuzamosan két síkon futnak az események: miközben bábszínészeink a megszokott módon játszanak, a néző kivetítőn figyelheti, mi történik a háttérben, a színfalak mögött. Az előadást követően a rendezővel és a színészekkel beszélget Tóth G. Ildikó.

Az előadás írója Kovács Petra, báb- és díszlettervezője Néder Janka, rendezője Soós Emőke, a zenét pedig Lovas Gábor szerezte. És akik játsszák: Biró Gyula, Czumbil Örs és Gyarmati Éva.